Bugun...Kars'ta tarımsal işletme ziyaretleri

Milli Tarım projesi kapsamında Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından uygulamaya konulan Tarımsal İşletme Danışmanlığı projesi kapsamında Kars İl Müdürlüğü teknik personelleri düzenli olarak köy ziyaretlerine devam ediyor.

facebook-paylas
Tarih: 11-04-2018 22:14

Kars'ta tarımsal işletme ziyaretleri

Bu ziyaretlerde tarım ve hayvancılık başta olmak üzere Gıda, Tarım ve Hayvancılık Kars İl Müdürlüğünün çalışma alanına giren her türlü konuda çiftçiler bilgilendirilerek, çeşitli afiş ve broşürler dağıtılıyor.
Yapılan eğitim ve bilgilendirme ziyaretleri hakkında açıklamada bulunan İl Müdürü Dr. Hüseyin Düzgün; "Bakanlığımızın insan odaklı çalışma esasına göre şekillendirdiği Tarımsal İşletme Danışmanlığı ile hizmeti üreticimize götürmekteyiz. Personelimiz üreticilerimize giderek güncel uygulamalar hakkında bilgi vermekte, sorunlarını kaydederek Bakanlığımıza rapor etmektedir. Bu ziyaretler ile ortak problemlerimize çözüm sağlamak adına önemli adımlar atılmaktadır. Nihayetinde üretimin temelini kırsal alanda halkımız ve kadınlarımız gerçekleştirmektedir. Bu bağlamda üreticilerimize sunulan bu hizmetten çekinmeden sıkılmadan faydalanmalarını gelen arkadaşlarımıza her türlü sorun ve görüşlerini bildirmelerini arzu ediyorum." dedi.
Volkan KARABAĞ

karsta-tarimsal-isletme-ziyaretleri-devam-ediyor-(1).jpgkarsta-tarimsal-isletme-ziyaretleri-devam-ediyor-(2).jpgkarsta-tarimsal-isletme-ziyaretleri-devam-ediyor-(3).jpgkarsta-tarimsal-isletme-ziyaretleri-devam-ediyor-(4).jpgkarsta-tarimsal-isletme-ziyaretleri-devam-ediyor-(5).jpgkarsta-tarimsal-isletme-ziyaretleri-devam-ediyor-(6).jpgkarsta-tarimsal-isletme-ziyaretleri-devam-ediyor-(7).jpgkarsta-tarimsal-isletme-ziyaretleri-devam-ediyor-(8).jpgkarsta-tarimsal-isletme-ziyaretleri-devam-ediyor-(9)-001.jpgkarsta-tarimsal-isletme-ziyaretleri-devam-ediyor-(10).jpgkarsta-tarimsal-isletme-ziyaretleri-devam-ediyor-(11).jpgkarsta-tarimsal-isletme-ziyaretleri-devam-ediyor-(12).jpg

 
 

 

 FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNDEM Haberleri

Henüz anket oluşturulmamış.
ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
HABER ARŞİVİ
nöbetçi eczaneler
HABER ARA
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YUKARI YUKARI