Bugun...KAÜ, Çin Halk Cumhuriyeti’nde temsil edildi

Kafkas Üniversitesi (KAÜ) Mühendislik Mimarlık Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Halit Hami Öz, Guangdong eyaleti Guangzhou şehrindeki SUN YAT SEN Üniversitesi Zhongshan Tıp Fakültesi’nin davetlisi olarak Çin Halk Cumhuriyeti’nde bulundu.

facebook-paylas
Tarih: 11-04-2018 19:49

KAÜ, Çin Halk Cumhuriyeti’nde temsil edildi

Bilgisayar Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Halit Hami Öz, “Big Data Analytics in the USA and Turkey (Türkiye’de ve Amerika Birleşik Devletleri’nde  Büyük Veri Analizi) ” konulu konferans verdi.  
Prof. Dr. Halit Hami Öz aynı zamanda “Writing Scientific Research Articles to be publisHed in International Refereed Journal” konulu çalıştay düzenledi. 
Söz konusu çalıştay The Fifth Affiliated Hospital hastanesinde de tekrarlandı.
Big Medical Data Analysis (Tıpta Büyük Veri Analizi) ve “Medical IoT” (Tıpta Nesnelerin İnterneti) konularında Kafkas Üniversitesi ile SUN YAT SEN üniversiteleri arasında ortak proje geliştirilmesi, öğrenci ve öğretim üyesi değişimini de içeren MoU (Memorandum of Understanding) (Üniversiteler Arası İşbirliği Anlaşması) ile MEVLANA öğrenci ve öğretim üyesi değişimi anlaşmaları imzalanması konusunda mutabakata varıldı.
Ayrıca, SUN YAT SEN üniversitesinden öğretim üyelerinin üniversiteler arasında işbirliğini başlatmak üzere Kafkas Üniversitesine en yakın zamanda ziyaret etmeleri planlandı.

kau,-cin-halk-cumhuriyeti’nde-temsil-edildi-(1).jpgkau,-cin-halk-cumhuriyeti’nde-temsil-edildi-(2).jpgkau,-cin-halk-cumhuriyeti’nde-temsil-edildi-(3).jpgkau,-cin-halk-cumhuriyeti’nde-temsil-edildi-(4).jpgFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNDEM Haberleri

Henüz anket oluşturulmamış.
ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
HABER ARŞİVİ
nöbetçi eczaneler
HABER ARA
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YUKARI YUKARI